Букет на восьмое мара

Barsik

Букет на восьмое мара

Сообщение Barsik » 24 фев 2021, 00:29

А что кто посоветует на восьмое марта девушки подарить? Я имею ввиду цветы. Хочу что-то другое взять, а не тюльпаны. Какие есть варианты хороший в городе во Львове.

Наташа

Букет на восьмое мара

Сообщение Наташа » 24 фев 2021, 00:44

А чем это вам тюльпаны не угодили, вот скажите пожалуйста. Ну класные же цветы и мои любимые. Надеюсь что в этом году я тоже их получу)

ТаСамая

Букет на восьмое мара

Сообщение ТаСамая » 24 фев 2021, 01:00

Barsik писал(а):
24 фев 2021, 00:29
А что кто посоветует на восьмое марта девушки подарить? Я имею ввиду цветы. Хочу что-то другое взять, а не тюльпаны. Какие есть варианты хороший в городе во Львове.
Все вірно, я вважаю що час від часу треба порушувати ці традиції і не купувати тюльпани на восьме березня. Ну особисто мені вже хочеться чогось нового, бо з самого дитинства мені тато дарувати тюльпани, потім хлопці, а зараз чоловік.
Але ж на цьому світі дуже багато квітів і що це взагалі за свято, якщо я знаю який мені букет принесе чоловік. Тим більше що на восьме березня тюльпани ще бувають не дуже суперової якості. Ну так враження що їх дуже довго мачають, а потім віддають щасливим чоловікам, які з відчуття виконаного обов'язку несуть їх додому, а там вони стоять від сили два дні і немає букету. Тому тюльпани треба купувати не на восьме березня.
Чому б вам наприклад не купити у Львові букет ранункулюсів https://kvitna.ua/collection/ranunculus-bouquets Дуже гарні квіти і вони лише зимою в нас з'являються. Виглядають вони пречудово
ИзображениеИзображение
Мені їх чоловік на день народження дарував і вони в мене пристойно довго простояли вдома, довше ніж тюльпани)

Barsik

Букет на восьмое мара

Сообщение Barsik » 28 фев 2021, 18:19

Наташа писал(а):
24 фев 2021, 00:44
А чем это вам тюльпаны не угодили, вот скажите пожалуйста. Ну класные же цветы и мои любимые. Надеюсь что в этом году я тоже их получу)
Воу воу. Это просто моя такая идея, чего вы так сразу на меня накинулись? НУ вот я так решил и так хочу. Лучше бы совет какой-то дали)

Ответить